Nieuwsartikel
DGMR levert bijdrage aan publicatie 'Bouwbesluit Praktijk'
DGMR heeft twee artikelen geschreven over ‘rekenen aan brand’ die zijn opgenomen in de Sdu Publicatie ‘Bouwbesluit Praktijk’ (aanvulling van januari 2010). Artikel D1451 behandelt rekenen aan brandoverslag. Aan de orde komen onder meer de regelgeving van NEN 6068, de modellering van vlammen, hoe om te gaan met spiegelsymmetrie en de vereenvoudigde methode voor industriegebouwen.
Artikel D1471 beschrijft diverse methoden om te rekenen aan opvang- en doorstroomcapaciteit van vluchtroutes. Er wordt uitgebreid ingegaan op de nieuwe NEN 6089 (specifiek bedoeld voor trappenhuizen), maar ook andere methoden als ‘bijlage G’ en ontruimingssimulaties.
Voor meer informatie over ‘Bouwbesluit Praktijk’ , kijk op de website van Bouwforum: www.bouwforum.nl of Sdu uitgevers: http://www.sdu.nl/catalogus/BOPRAHW.
