DGMR
DGMR. Meer dan een oplossing

Nieuwsartikel

De winst van duurzaam ondernemen

 

Steeds meer bedrijven ontdekken duurzaam of maatschappelijk ondernemen (MVO). De maatschappij verandert in rap tempo en stelt nieuwe eisen aan bedrijven en andere organisaties. De financiële crisis, klimaatcrisis, energiecrisis, grondstoffencrisis en voedselcrisis versnellen dit nog meer. Maar elke crisis biedt kansen. Als u zich maar tijdig voorbereidt.

Wat levert het op?
Misschien bent u al op de goede weg. Maar hoe komt u verder en wat levert het op? Bent u klaar voor duurzaam inkopen voor de overheid? Op 18 februari 2010 organiseren DGMR en GIBO Groep Accountants en Adviseurs de bijeenkomst ‘De winst van duurzaam ondernemen’.

Het loont!
Het programma gaat vooral in op waarom duurzaam ondernemen belangrijk is. Het hoort, het moet, maar vooral: het loont. Ook wordt aandacht besteed aan de fiscale faciliteiten en subsidieregelingen waarvan u gebruikt kunt maken als u wilt investeren in duurzaamheid.

Deelname aan deze middag is gratis. U kunt zich per e-mail aanmelden bij Tineke Volbeda

Programma

15.00 uur

Ontvangst met koffie en thee

15.30 uur

Welkomstwoord door Warner Veltman, vestigingsleider
GIBO Groep Drachten

15.40 uur

‘Duurzaam ondernemen, u kunt er niet omheen!’, door
Jaap de Vries, vestigingsleider DGMR

16.00 uur

Pauze

16.20 uur

'Het rege(n)(l)woud van fiscale duurzaamheid', door
Jeroen Mook, fiscalist GIBO Groep

17.00 uur

Gezamenlijke afsluiting onder het genot van een hapje
en een drankje

Over GIBO Groep
GIBO Groep Accountants en Adviseurs is een landelijk opererende accountancy- en adviesorganisatie met zo’n 60 vestigingen en circa 1500 medewerkers. Meer informatie: www.gibogroep.nl